Filia Lipowiec 2019/20

     Maj jest niewątpliwie najpiękniejszym miesiącem roku. Ziemia pokrywa się soczystą zielenią. Przyroda budzi się do życia. W tym pięknym miesiącu  swoje imieniny obchodzi Książka. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wykonywali prace plastyczno - techniczne w postaci zakładek. Jak zwykle pomysłów nie brakowało. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i pięknie prezentowały się na kartach książek. Przy okazji dzieci sprawdziły jakie książki dla dzieci są we własnej  domowej biblioteczce. Zapraszamy do obejrzenia galerii.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza