Filia Lipowiec 2019/20

        Miło nam poinformować, że spośród wszystkich prac naszych uczniów biorących udział X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”, praca Wojciecha Brodziaka ucznia klasy II została wyróżniona. Nagrody dla laureatów i osób wyróżnionych, stosowne pisemne podziękowania na ręce Dyrektora Szkoły oraz dyplomy dla uczniów, których prace zostały nadesłane do KRUS w Biłgoraju, będą  przekazane w późniejszym terminie. Gratulujemy!


 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza