Filia Lipowiec 2019/20

     W tym roku święta majowe były inne niż dotychczas. Nie było akademii szkolnej, wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, świątecznego wystroju szkoły, nie oznacza to, że zapomnieliśmy o celebrowaniu tych ważnych dat. Udowodnili to nasi uczniowie za sprawą nauczycieli i rodziców. Na zajęciach one line prowadzone były pogadanki, czytane wiersze i opowiadania o tematyce patriotycznej, w ramach zajęć plastycznych uczniowie wykonywali chorągiewki w gronie rodzinnym. Ci, którzy mieli flagi wyeksponowali je na budynku domu lub w oknie. Czy mała, czy duża, ale powiewała w tych dniach flaga biało- czerwona.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza