Filia Lipowiec 2019/20

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

    Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r. zajęcia szkolne zostały przedłużone do 10 kwietnia br. W dalszym ciągu naukę będziemy kontynuować zdalnie. Dla nas wszystkich jest to nowa, niełatwa sytuacja, z którą musimy się oswoić i do niej dostosować.
 Szkoła Filialna w Lipowcu  od początku zawieszenia zajęć realizuje proces edukacyjny. Na stronie szkoły umieszczane są informacje dotyczące aktualnych zmian w nauce. Drogą mailową, telefoniczną są przekazywane materiały edukacyjne przygotowane przez nauczycieli dla uczniów poszczególnych klas, co zapewnia wymianę informacji między nauczycielem, a uczniem/rodzicem. Ta komunikacja funkcjonuje we wszystkich klasach. Podczas kształcenia na odległość należy pamiętać, aby bezpiecznie korzystać z dostępu do Internetu.

Serdecznie dziękuję wszystkim Nauczycielom, Rodzicom oraz Uczniom za zaangażowanie i pracę w nietypowej, trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Wszystkich pozdrawiam, życzę zdrowia i cierpliwości.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza