Filia Lipowiec 2019/20

     W związku z pojawiającymi się przypadkami zachorowań na koronowirusa na terenie Europy  i zaleceniami Kuratorium Oświaty w Lublinie przeprowadzone zostały w szkole zajęcia  na temat działań prewencyjnych, których celem jest ograniczenie ryzyka związanego  ewentualnym zagrożeniem. Nauczyciele rozmawiali  temat przestrzegania podstawowych zasad higieny osobistej, wywieszone zostały też instrukcje dotyczące sposobu mycia rąk. Zwrócono też uwagę rodzicom, by nie posyłali przeziębionych i chorych dzieci do szkoły.

W przypadku dodatkowych wątpliwości można zadzwonić na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformować o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza