Filia Lipowiec 2019/20

   W piątek 21 lutego 2020 r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Tym razem dzieci miały za zadanie zaprojektować sobie strój na przebranie  z udostępnionej garderoby nawiązującej do postaci z bajek i  filmów. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego i pasującego. Wśród postaci pojawiły się: królewna, kowboj, kapitan, wróżka, dama itp. Miło było obserwować jak dzieci buszowały wśród strojów. Byli i tacy, którzy nie znaleźli swojego upragnionego przebrania np.smoka, ponieważ wcale go tam nie było. W takiej sytuacji udało się namówić na inny dostępny strój w garderobie. Kiedy już wszyscy dokonali wyboru zaczęły się zabawy integracyjne przy muzyce z wykorzystaniem różnych przedmiotów i rekwizytów. Wiele radości sprawiła dzieciom i rodzicom zabawa w królestwo. Na zakończenie balu wybrano króla i królową balu. W tym roku zostali nimi: Gabriela Grela z kl. III i Hubert Terejko z kl. II. Otrzymali oni królewskie korony i pamiątkowe szarfy z napisem Król i Królowa Balu 2020, po czym nastąpił wspólny taniec w kręgu. Wszyscy  bawili się świetnie.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza