Filia Lipowiec 2019/20

       W ramach profilaktyki w dniu 12 lutego 2020 roku przybył do naszej szkoły pracownik KRUS pan Mariusz Łysiak z prelekcją i prezentacją dla wszystkich uczniów dotyczącą zasad bezpiecznego przebywania na terenie gospodarstwa rolnego, a także niebezpieczeństw związanych z użytkowaniem narzędzi rolniczych, pracami polowymi oraz sprawowaniem opieki nad zwierzętami hodowlanymi pt. "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" Często nie zdajemy sobie sprawy, jak nie wiele potrzeba, aby zdarzył się nieszczęśliwy wypadek, o który szczególnie nie trudno, jeśli zabraknie wyobraźni, zdrowego rozsądku i wiedzy na temat zagrożeń. Na zakończenie spotkania dzieci rozwiązały quiz sprawdzający  zapamiętane  wiadomości, otrzymały foldery informacyjne, broszurki, znaczki odblaskowe z logo KRUS i puzzle. Został też ogłoszony  konkurs plastyczny na temat „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” ”. Technika dowolna, format A 3. Termin wykonania prac do 27 lutego 2020. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Spotkanie było bardzo ciekawe i pouczające.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza