Filia Lipowiec 2019/20

    W dniu 7 stycznia 2020 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spektaklu pt. Shrek. Sztukę przestawili aktorzy Teatru ALERT z Wrocławia. Celem przedstawienia było ukazanie, że tylko w jedności jest siła, a piękno wewnętrzne jest wieczne i nigdy nie przemija. Humorystyczna adaptacja teatralna utworu zapewniła młodym widzom dużą dawkę emocji i niezapomnianych wrażeń. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały spektakl i nagrodziły aktorów wielkimi brawami. Spektakl odbył się na deskach BCK Biłgoraj.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza