Filia Lipowiec 2019/20

       W związku z akcją edukacyjną prowadzoną w Wydziale Rolnictwa Ochrony Środowiska i Leśnictwa dotyczącą dokarmiania ptaków dziko żyjących odwiedził naszą szkołę pracownik tego wydziału pan Jerzy Pawłowski. Przekazał karmę dla ptaków, przeprowadził pogadankę na temat zimowania oraz zasad właściwego dokarmiania ptaków oraz wręczył dzieciom upominki: znaczki odblaskowe, długopisy oraz zakładki. Pan leśniczy zwrócił uwagę na to, że dokarmiamy ptaki kiedy na dworze jest już bardzo zimno i temperatura jest niska. Grudzień tego roku jest bardzo ciepły, w związku z tym ptaki jeszcze sobie radzą korzystając z darów jesieni. Szkolna ptasia stołówka jest już gotowa na przyjęcie skrzydlatych przyjaciół. 


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza