Filia Lipowiec 2018/19

     Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/19 odbyła się 19 czerwca o godz.8.00. Tradycyjnie rozpoczęto ją polonezem w wykonaniu wszystkich dzieci  oraz powitaniem zebranych uczniów, rodziców i nauczycieli przez kier. szkoły p. M. Wójcik. Następnie uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali się w wierszu i piosence o tematyce wakacyjnej. Dużo humoru i uśmiechów na twarzy wywołał występ uczniów klasy trzeciej, którzy parodiowali nauczycieli i pracowników  naszej szkoły. Jak się okazało świetnie sprawdzili się w tych rolach. To oni opuszczają mury naszej szkoły, a dalszą naukę będą kontynuować w klasie czwartej w ZSS im. J. Pawła II w Tereszpolu – Zaorendzie. Po wszystkich występach kierownik szkoły p.M.Wójcik  wręczyła wiele dyplomów i nagród z rożnych dziedzin, min. za wysokie wyniki w nauce, czytelnictwo, frekwencję, reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym, tytuł najsympatyczniejszej koleżanki i kolegi. Nauczyciele wychowawcy wręczyli swoim wychowankom świadectwa i dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego.  Na zakończenie p. kierownik życzyła wszystkim  udanych i bezpiecznych wakacji.


 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza