Filia Lipowiec 2018/19

   Pod takim hasłem przeprowadzono wśród uczniów wiele działań, pogadanek, inscenizacji mających na celu wpojenia dzieciom zasad bezpiecznego i rozważnego korzystania z wolnego czasu, czyli wakacji, odpowiedniego zachowania podczas przebywania w różnych miejscach odpoczynku oraz w kontaktach z nieznajomymi. Takie zalecenia i prośby zostały przekazane również rodzicom w dniu zakończenia roku szkolnego.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza