Filia Lipowiec 2018/19

    Reprezentanci klasy drugiej i trzeciej naszej szkoły mieli możliwość spotkać się  z pisarką, autorką wielu książek i wierszy dla dzieci, Ewą Stadtmuller. Pani Ewa opowiadała, jak powstają książki, skąd bierze pomysły na ich tematykę. Uczniowie mieli możliwość samodzielnie dobierać rymy i bawić się w tworzenie wierszy. Dowiedzieli się jaką drogę przechodzi dzieło od autora do czytelnika, jacy ludzie biorą udział w procesie powstania książki. Na zakończenie pisarka podpisywała swoje książki. Uczniowie każdej grupy brali udział w konkursie na rymowanki, a nagrodą była książka przeznaczona dla  biblioteki. Spotkanie odbyło się w ZSS im. J.Pawła II w Tereszpolu – Zaorendzie, zorganizowała je Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza