Filia Lipowiec 2018/19

    W piątkowe popołudnie 7 czerwca 2019 roku po raz kolejny odwiedziła nas pani Ewa Michalak Łosiewicz. Tym razem spotkanie odbyło się na parkingu przy szkole, a jego tematem  było pokazanie sposobu pokonywania barier architektonicznych, czyli fizycznych przeszkód ograniczających dostęp osób niepełnosprawnych do możliwości korzystania z miejsc, obiektów budowlanych, budynków i lokali, dróg, chodników i dojść, mebli i sprzętów dostępnych dla osób sprawnych. Nie tylko dzieci, ale również obecni rodzice mogli obserwować w jaki sposób pani Ewa wysiada i wsiada do auta, jak wyjmuje poszczególne części wózka i składa go samodzielnie. Można było też zobaczyć w jak jest przystosowany samochód osoby niepełnosprawnej do jazdy.

Dziękujemy pani Ewie i jej mężowi Danielowi za współpracę, przekazywanie cennych wiadomości i uświadamianie, że tacy ludzie są sprawni inaczej. Życzymy im dużo szczęścia i miłego odpoczynku na wakacjach.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza