Filia Lipowiec 2018/19

      Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców, dziadków i gości to obrazki, które można było zauważyć podczas Lipowieckiego Pikniku Rodzinnego, który odbył się w niedzielę 2 czerwca 2019 roku na boisku sportowym w Lipowcu. Organizatorami pikniku byli: KGW Ostoja Lipowiec, Szkoła Filialna w Lipowcu, OSP w Lipowcu, radni wsi Lipowiec. Celem imprezy było zachęcanie rodziców, i nie tylko, do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, uśmiechu i dobrego nastroju. Wszystkich zgromadzonych powitali: kierownik szkoły p. M. Wójcik, przedstawicielka KGW  Ostoja Lipowiec p. D. Grela oraz sołtys wsi  p. J. Gnida. Imprezę rozpoczęły występy dzieci ze Szkoły Filialnej w Lipowcu, które zaprezentowały się w wierszu, inscenizacji, piosence i tańcach. Były też integracyjne tańce dzieci i rodziców. Po występach każdy uczestnik mógł skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych na tę okazję. Były konkursy na wesoło, pokaz sprzętu strażackiego i przejażdżki wozem strażackim, przejażdżki konne dla dzieci oraz wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku, malowanie buziek dzieciaków, basen z wodą dla ochłody, trampolina, zabawy przy muzyce. Dla wszystkich uczestników pikniku przygotowane było stoisko gastronomiczne, tam można było posmakować różnych pyszności przygotowanych przez panie z koła gospodyń i rodziców. Były też kiełbaski z grilla i ogniska. Wielkim powodzeniem cieszyły się potrawy z kociołków przygotowane przez lipowieckich panów. Wiele emocji dla dzieciaków dostarczyła wizyta  dużych pluszowych maskotek. Przy wesołej muzyce  zachęciły do wspólnej zabawy nie tylko dzieci, ale również rodziców Myszka Miki, Kubuś Puchatek i Alvin. Nie obyło się bez wspólnych pamiątkowych zdjęć  i przytulanek.

   Impreza była wspaniała i z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników pikniku -dzieciaków, rodziców, mieszkańców Lipowca i gości. Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom za udany piknik  „Ze słońcem w tle”.  


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza