Filia Lipowiec 2018/19

     10 maja br. uczniowie z naszej szkoły brali udział w gminnym konkursie recytatorskim pt. ,,Tuwim oczami dziecka”. Konkurs został zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Tereszpol. W wyniku eliminacji szkolnych do tego etapu zakwalifikowali się: Wojciech Brodziak, Hubert Terejko, Kacper Glina, Gabriela Grela i Julia Glina. Komisja skrupulatnie wysłuchała dziecięcych recytacji wierszy J. Tuwima i wyłoniła zasłużone miejsca. Z naszej szkoły II miejsce zajęła uczennica klasy II - Gabriela Grela, która otrzymała dyplom i nagrodę książkową. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Uczniów przygotowała p.B.Bigoraj i p.M.Sirko.

Gratulujemy!


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza