Filia Lipowiec 2018/19

    9 maja odbyły się w naszej szkole warsztaty tworzenia książki o nazwie lappbok. Zorganizowała je Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol. Polegało to na umieszczaniu na złożonym kartonie informacji z zakresu różnych dziedzin naukowych za pomocą dostępnych materiałów. Dzieci składały papierowe elementy o różnych kształtach, wycinały, przyklejały i dopasowywały informacje do danego tematu. Na koniec ozdobiły swoją książkę w dowolny sposób. Były to bardzo interesujące i pouczające zajęcia. Dodatkową atrakcją tego dnia były ciekawe gry edukacyjne. 


 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza