Filia Lipowiec 2018/19

 8 maja br. najmłodsi uczniowie naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Pasowanie rozpoczęła krótka część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy 0-I. Następnie uczniowie klasy pierwszej mogli się pochwalić swoją wiedzą dotyczącą książek, znajomością alfabetu, piosenek i wierszyków. Na zakończenie nowi czytelnicy złożyli przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelników. Pasowania dokonała kierownik szkoły p.M.Wójcik. Dzieci poznały też prośby książki. Na pamiątkę wszyscy otrzymali dyplomy, zakładki do książek, książeczki do czytania i kolorowania. 


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza