Filia Lipowiec 2018/19

     To tytuł konkursu plastycznego, który został zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Tereszpol dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego misia - bohatera literatury dziecięcej. W kategorii wiekowej 3-4 latków I miejsce zajęli: Hubert Bugała i Konrad Dziura, zaś w kategorii 5-6 latków I miejsce zajął Karol Stańczyk. Dyplom za udział w konkursie otrzymała również Sandra Charkot. Gratulujemy przedszkolakom!


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza