Filia Lipowiec 2018/19

      8 maja br. odbyły się w naszej szkole zajęcia umuzykalniające z wykorzystaniem różnorodnych instrumentów muzycznych. Prowadziła je Anita Łucjan - Kowalska, muzykoterapeutka. Było poznawanie nietypowych instrumentów, wspólne śpiewanie i akompaniowanie do piosenek oraz zabawy muzyczno -ruchowe. Wspólne muzykowanie  wywołało wiele pozytywnych emocji i zaangażowania. Zajęcia zorganizowała Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol w ramach projektu "Kraina Wyobraźni- poznaję, uczę się, wiem-dofinansowanego przez Fundację LOTTO.


 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza