Filia Lipowiec 2018/19

    Pod takim hasłem w dniu 30 kwietnia br.odbyły się w naszej szkole zajęcia poświęcone obchodom 3 świąt: Święta Pracy, Święta Flagi oraz Święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli uczestniczyli w różnych formach czczenia tych świąt, min. zapoznanie z Dekalogiem poszanowania Flagi Ojczystej, słuchanie słuchowiska z serii Legendy polskie, wykonywanie biało - czerwonych gołąbków pokoju, recytacja wierszy o symbolach narodowych, śpiewanie 4 zwrotek hymnu narodowego oraz wspólne wywieszenie flagi na budynku szkoły. 


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza