Filia Lipowiec 2018/19

      W Placówce Terenowej KRUS w Biłgoraju rozstrzygnięta została 9. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”. Hasło konkursu nawiązywało do prowadzonej w bieżącym roku przez KRUS kampanii prewencyjnej Nie daj się wkręcić. Celem konkursu było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, popularyzowanie wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat. W I etapie tego konkursu wzięły udział dzieci z naszej szkoły. Dyplomy za udział otrzymali: Karol Stańczyk, Wojciech Brodziak, Hubert Terejko i Sandra Charkot. Gratulujemy!


  

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza