Filia Lipowiec 2018/19

   25 kwietnia 2019 roku odbyła się w naszej szkole XIX Wiosna z teatrem. Jest to cykliczna impreza środowiskowa od roku 2000, podczas której swoje umiejętności i talenty prezentują dzieci z 4 szkół: Szkoły Podstawowej w Czarnymstoku, Przedszkola Samorządowego ZSS im. J.Pawła II w Tereszpolu- Zaorendzie, Szkoły Podstawowej w Tereszpolu – Kukiełkach oraz Szkoły Filialnej w Lipowcu. Występy uczniów pod kierunkiem nauczycieli miały różny charakter, były przedstawienia, inscenizacje, krótkie scenki teatralne oraz umiejętności taneczno-wokalne. Na uroczystość swoją obecnością zaszczycili dyrektorzy zaproszonych szkół,  pracownicy Biblioteki Publicznej Gminy Tereszpol, nauczyciele, opiekunowie oraz rodzice. Dla wszystkich uczestników Wiosny z teatrem rodzice przygotowali wiosenny poczęstunek.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację tej uroczystości.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza