Filia Lipowiec 2018/19

    Od wielu lat tuż przed Niedzielą Palmową uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli wykonują duże palmy wielkanocne. Do jej wykonania potrzebne są kwiaty suche i bibułkowe, zioła, trawy, zboże oraz bukszpan i tuja. Do gromadzenia tego materiału zaangażowani są zarówno uczniowie jak i rodzice. Piękne kolorowe palmy są  poświęcone i stanowią ozdobę kaplicy podczas Świąt Wielkanocnych. Mieszkańcy Lipowca nie wyobrażają sobie kaplicy bez szkolnych palm. Do tradycji naszej szkoły należy również sianie owsa.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza