Filia Lipowiec 2018/19

     W dniach 12-14 kwietnia 2019 roku odbył się w Lipowcu po raz szósty kiermasz wielkanocny, podczas którego można było nabyć tradycyjną lipowiecką palmę wielkanocną. Cieszyły się one wielką popularnością zarówno wśród mieszkańców Lipowca jak i  okolicznych miejscowości. Lipowczanie  nie wyobrażają już sobie Niedzieli Palmowej bez lokalnej palmy z zapachem tutejszych zbóż, traw, suchych kwiatów, bukszpanu i ręcznie wykonanych bibułkowych kwiatków przez bardzo zdolnych rodziców z tutejszej szkoły.

 Dziękujemy wszystkim rodzicom za wielkie zaangażowanie w działalność szkoły i podtrzymywanie tradycji lokalnej. Są oni wielkim wzorem postępowania dla swoich dzieci.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza