Filia Lipowiec 2018/19

      W dniu 3 kwietnia 2019 r. odbyły się w naszej szkole wielkanocne warsztaty plastyczne. Były one poświęcone tematyce świąteczno - wiosennej. W radosnej atmosferze,  uczestnicy warsztatów - rodzice, dziadkowie  wraz z dziećmi wspólnie wykonywali dekoracje i ozdoby wielkanocne. Powstawały piękne stroiki  świąteczne, w których dominowały kurczątka i zajączki z wykorzystaniem ryżu i innych elementów dekoracyjnych. Efekty pracy można podziwiać na szkolnej wystawie, później będą one ozdobą świątecznego stołu. Warsztaty zorganizowała p.M.Wójcik, swoją pomocą służyły panie M. Sirko i B. Bigoraj. 

      Dziękujemy rodzicom za aktywny udział w warsztatach, za wspaniałą, radosną atmosferę i współpracę ze swoimi dziećmi i wnukami. Dzięki wam zagościła w szkole prawdziwa świąteczna atmosfera.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza