Filia Lipowiec 2018/19

   14. rocznicę śmierci Jana Pawła II - papieża Polaka uczczono w naszej szkole projekcją filmu edukacyjnego pt. "Święty Jan Paweł II" z serii Aureola od Stanisława do Karola. W filmie zostały przedstawione i przypomniane fakty z życia Karola Wojtyły później papieża. Uczniowie mogli poznać jego zainteresowania, talenty, osobowość, hobby i wartości, którymi kierował się w życiu jako człowiek i papież. Dzieci z uwagą i zainteresowaniem oglądały film. Taką formę wspomnień o Janie Pawle II przygotowała katechetka p. Lucyna Szozda.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza