Filia Lipowiec 2018/19

      Ćwiczyć można w każdych warunkach. Trzeba tylko chcieć. A gimnastyka w formie gier i zabaw rodziców z dziećmi może nie tylko poprawić ich sprawność fizyczną, lecz także wzmacniać więzi psychiczne. Chcąc zapewnić dziecku prawidłowy rozwój, należy zadbać nie tylko o jego intelekt, ale także o ciało. W tym celu odbyło się kolejne spotkanie z p. Anną Bugałą fizjoterapeutką. Pani Ania przeprowadziła  z dziećmi i rodzicami wiele ciekawych ćwiczeń min. rozgrzewających, rozciągających, oddechowych i wpływających na prawidłową postawę ciała, zachęciła też do wprowadzenia w codzienny plan zajęć elementów ruchowych. Dzięki nim dziecko może nauczyć się samodzielności, opanowania, skupienia uwagi, a także wytrwałości. Największym marzeniem dziecka jest wspólne spędzanie czasu z rodzicami i zabawa z nimi. Dlatego zaangażujmy się we wspólne ćwiczenia z naszymi pociechami. Niech będą one źródłem obustronnej radości, a przy okazji sposobem na wzmacnianie rodzinnych więzi.

Dziękujemy pani Ani za przekazanie cennej wiedzy i wspólne ćwiczenia.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza