Filia Lipowiec 2018/19

    Wykonywanie palm wielkanocnych na stałe wpisało się w tradycje naszej szkoły. W realizację tego przedsięwzięcia zaangażowana jest cała społeczność szkolna. Wspólne popołudniowe spotkania dzieci, rodziców i dziadków są wspaniałą okazją do integracji pokoleń, miłego spędzania wolnego czasu i podtrzymywania polskiej tradycji. Ze zgromadzonych zbóż, traw, ziół, bukszpanu, zasuszonych i bibułkowych kwiatów powstają prawdziwe arcydzieła. Każda palma ma swój niepowtarzalny urok i z każdym rokiem są one coraz piękniejsze. Takie palmy są tylko  w Lipowcu. Zapraszamy do  obejrzenia wystawy oraz do nabycia naszych arcydzieł w szkole lub w niedzielę 7 kwietnia przy kaplicy w Lipowcu. Dziękujemy rodzicom za wielkie zaangażowanie w to przedsięwzięcie.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza