Filia Lipowiec 2018/19

      27 marca w środę odbyło się w naszej szkole  spotkanie z sołtysem wsi Lipowiec panem Januszem Gnidą.  Podczas spotkania Pan Janusz zapoznał dzieci z zadaniami jakimi musi na co dzień mierzyć się jako Sołtys, wyjaśnił dokładnie co należy do jego obowiązków. Dzieci dowiedziały się, że swoją funkcję pełni od roku 2007. Praca ta daje mu dużo satysfakcji. Oprócz roli sołtysa pan Janusz jest również radnym oraz Komendantem OSP w Lipowcu. Razem z ekipą strażacką uczestniczy w organizacji pikniku rodzinnego przygotowując atrakcje dla dzieci. Na koniec wizyty Sołtys sprawił dzieciom ogromną radość, częstując wszystkich pysznymi krówkami. Dziękujemy bardzo Panu Januszowi za sympatyczne spotkanie i słodką  niespodziankę.


      


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza