Filia Lipowiec 2015/16

14 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Zamościa. Głównym punktem programu była Zamojska Manufaktura Słodyczy ,,Tęcza”. Dzieci poznały proces  produkcji od momentu wylania karmelu z barwnikami na blat, wyrabianie, formowanie aż do wyrobu w postaci lizaków i cukierków. Najbardziej podobało się dzieciom własnoręczne wykonanie lizaka. Deszczowa pogoda zmieniła dalszy program wycieczki. Zamiast do ZOO dzieci wybrały się do kina  Stylowy. Film Angry Birds zabrał widzów na egzotyczną wyspę zamieszkałą przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza