Filia Lipowiec 2015/16

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas Pikniku Rodzinnego, który odbył się 7 czerwca  na boisku szkolnym naszej szkoły. Piknik  mógł się odbyć dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, nauczycieli oraz  strażaków, którzy przygotowali różne atrakcje dla dzieciaków min. pieczone kiełbaski, napoje, słodycze, lody, przejażdżki i pokazy strażackie. Były też zabawy integracyjne, sportowe i muzyczne. Dla organizatorów dzieci przygotowały program artystyczny oraz upominki dla mamy i taty.

W tym również dniu uczniowie klasy pierwszej byli uroczyście pasowani na czytelników szkolnej biblioteki i otrzymali pamiątkowe medale.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza