Filia Lipowiec 2015/16

W czwartek  12 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarką Ewą Stadtmüller, które odbyło się w Zespole Szkół Samorządowych w Tereszpolu-Kukiełkach. Spotkanie zostało zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Tereszpol, w ramach projektu dofinansowanego przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek”.Pisarka chętnie opowiadała zgromadzonej publiczności o swojej twórczości, drodze książki od autora do czytelnika, prowadziła konkursy, zadawała zagadki oraz rozdawała nagrody. Na zakończenie spotkania uczniowie mieli możliwość zakupienia książek pisarki oraz otrzymania autografu z dedykacją.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza