Filia Lipowiec 2017/18

   15 czerwca 2018 r. 5 uczniów z klas 1-3 brało udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim pt."Z wiejskiego podwórka". Wyróżnienia otrzymali: Gabriella Budzyńska i Kacper Glina. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowali podczas gminnego festynu "Na ludowo i sportowo". Otrzymali oni dyplomy i upominki. Pozostali uczestnicy: Gabriela Grela, Wiktoria Marczak i Łucja Stańczyk otrzymali dyplomy za udział i drobne upominki. Gratulujemy! Konkurs zorganizowała Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol.


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza